کار در استرالیا

کار در استرالیا – همه چیز در مورد کار در استرالیا

در این بخش به بررسی پیدا کردن شغل و کار در استرالیا می پردازیم. اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید و میخواهید در استرالیا کار کنید حتما تا انتها با مهاجرت به دات کام همراه باشید.

کار در استرالیا

استرالیا برای فارغ التحصیلانی که به دنبال کار هستند مقصد خوبی است، اما دولت استرالیا برنامه های کاربردی که باعث از بین رفتن کمبودهای کشور در کار و زندگی میشوند، را تشویق می کند.

استرالیا انتخابی خوب و پرطرفدار برای سفر و کار فارغ التحصیلان است. کمبود مهارت هایی در استرالیا وجود دارد و سیستم ویزای استرالیا میتواند برای فارغ التحصیلان با توجه به مهارت هایی که به آن نیاز دارند، شغلی در نظر بگیرد.

همچنین ویزای کار و تعطیلات که اجازه ی کار به مدت محدودی به فارغ التحصیلان میدهد. این امکان وجود دارد که ویزای کار و تعطیلات برای انجام یک شغل حرفه ایی به ویزای اسپانسر تبدیل شود و سپس منجر به اقامت دایم فرد گردد.

کار در استرالیا

به دست آوردن شغل در استرالیا

استرالیا یک سیستم ویزای نسبتا پیچیده برای استخدام کارگران ماهر در کشور طراحی کرده است. اگر می خواهید برای یک کار طولانی مدت در این کشور درخواست دهید، باید تجربه و سابقه ی کاری هماهنگ با یکی از شغل های موجود در لیست را داشته باشد.

این شغل ها، شغل هایی هستند که برای آن نیاز به حمایت کارفرما، دولت یا ایالت استرالیا ندارید. رشته های رایج مورد نیاز شامل مهندسی، ساخت و ساز، پزشکی و علوم می شود. برنامه ها بر اساس چند معیار آزمایش می شوند.

اگر شما توسط یک کارفرما یا یک سازمان دولتی انتخاب شوید (حمایت شوید) گزینه های مختلف دیگری نیز وجود دارد. شما می توانید در وب سایت وزارت داخلی دولت استرالیا اطلاعات بیشتری کسب کنید .

برای پیدا کردن شعل در استرالیا آسانترین راه این است که برای ویزای کار و تعطیلات درخواست دهید . طبق اداره ی امور داخلی استرالیا، افراد 18 تا 30 سال میتوانند برای این ویزا درخواست دهند که روند این کار نسبتا سریع انجام میشود.

*** یک پیشنهاد ویژه ***

کتاب استرالیایی شو راهنمای مهاجرت به استرالیا و کار و تحصیل در استرالیا برای اولین بار

اگر قصد مهاجرت به استرالیا و کار در استرالیا را دارید این کتاب را حتما بخوانید.

برای دانلود کتاب استرالیایی شو بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود استرالیایی شو

کجای استرالیا میتوانید کار کنید؟

صنایع عمده: معدن، کشاورزی، گردشگری، مهندسی، تدارکات

کارفرماهای اصلی : شرکت های بزرگ حسابداری دارای دفاتری در استرالیا هستند مانند PwC، KPMG، Deloitte

مهارت های مورد تقاضا: مهندسی، علوم، پزشکی، ساخت و ساز، آموزش، مراقبت از کودکان

زبان :انگلیسی

آیا مدارک تحصیلی انگلستان به رسمیت شناخته میشود؟

کارفرمایان بزرگتر ممکن است مدارک انگلیسی را به رسمیت بشناسند، اما اگر شک و شبهه ایی وجود داشته باشد با کارفرمایان دیگر مشورت میکنند. همچنین آژانس هایی وجود دارند که ممکن است در صورت لزوم اعتبارنامه ها یا معاوضه هایی را فراهم کنند. برای رشته های تخصصی مانند حقوق، شاید لازم باشد قبل ازشروع شغل متعهد به مطالعه ی بیشتر و تبدیل دوره شوید .

کار در استرالیا

کار در استرالیا چگونه است؟

ساعات کار: بسیار شبیه به انگلستان است، به طور متوسط 38 ساعت در هفته.

تعطیلات: طبق استانداردهای اشتغال ملی، کارگران هر 12 ماه یک بار حقوق می گیرند و 4 هفته حق مرخصی دارند.

مالیات: افراد خارجی برای اهداف مالیاتی هزینه ی بیشتری پرداخت میکنند (32.5 سنت بر دلار تا AUD 87،000) ، در حالی که کسانی که ویزای کار و تعطیلات دارند نرخ مالیات آنها پایین تراست (15 سنت بر دلار تا AUD 37،000 دلار).

چگونه یک شغل پیدا کنیم؟

TARGETjobs لیستی از فرصت های شغلی در سر تاسر جهان در خود جای داده که شما میتوانید ان را در صفحه ی جست و جوی شغل های بین المللی پیدا کنید .

اگر دراسترالیا هستید و ویزای کار و تعطیلات نیز دارید احتمالا بیشتر به دنبال پیدا کردن شغل هستید. . وب سایت هایی وجود دارند که لیست شغل های مورد نیاز در سراسر کشور را شامل می شوند، از جمله Gradaustralia.

دولت استرالیا یک وب سایت مربوط به پیدا کردن شغل دارد تا به افراد برای پیدا کردن شغل مورد نظر خود کمک کند.

فرصت های شغلی در روزنامه ها – کار در استرالیا

شما هنوز هم می توانید در روزنامه های ملی مانند The Sydney Morning Herald, The Age and the Canberra Times فرصت های مناسب شغلی را بیابید. در کل، روزنامه ها تمایل دارند از سایت های شغلی برای فهرست آنلاین استفاده کنند.

رزومه ، درخواست و مصاحبه برای کار در استرالیا

فرآیند های درخواست برای شرکت های استرالیایی همانند یا شبیه به همتایان خود در انگلستان است. CV و رزومه هر دو یک کاربرد دارند.

استخدام کننده های بزرگ وب سایت ها و پروسه های اشتغال مخصوص به خود را دارند (و همچنین اطلاعات مربوط به استخدام ساکنان غیر استرالیایی) ، بنابراین قبل از درخواست، سایت کارفرمایان را چک کنید. وب سایت های کارفرمایان شامل اطلاعاتی در مورد سیاست های خود در رابطه با مجوز های کار و ویزا می باشد.

کار در استرالیا

کار در استرالیا نیاز به داشتن ویزا دارد ؟

اگر قصد دارید همزمان در استرالیا کار و زندگی کنید فرایندی پیچیده و طولانی است و شما حتما به ویزا نیاز دارید . ویزای کار و تعطیلات را می توان در بهترین حالت در 1 ماه و در بدترین آن در 12 ماه به دست آورد .

ویزای بلند مدت را می توان از طریق سیستم Skill Select درخواست کرد. شما درخواست خود را ارائه میدهید و بر اساس امتیاز هایی که در سیستم دارید برای درخواست ویزای مهاجر متخصص از شما دعوت میشود.

این پروسه به طور قابل توجهی طولانی تر از درخواست ویزای کار و تعطیلات است، و بین 6 ماه تا یک سال طول میکشد. شواهدی وجود دارد که ، نشان می دهد این فرآیند گاهی اوقات حتی طولانی تر می شود. و درخواست ویزا ممکن است AUD $ 3500 هزینه داشته باشد.

زندگی در استرالیا

هزینه ی زندگی: در مناطق روستایی هزینه های زندگی ارزان تراست ، اما استرالیا نیز برای برخی افراد مکان مطلوبی برای زندگی است

اگر در سیدنی یا ملبورن زندگی می کنید، تعجب نکنید که هزینه ی زندگی شما حداقل با یک شهر بزرگ اروپایی یا آمریکای شمالی برابر باشد.

ارز: دلار استرالیا (AUD $)

بهداشت و درمان: کاری عاقلانه است اگر بیمه ی مسافرتی داشته باشید تا هزینه های مراقبت های بهداشتی خود را پوشش دهید، گرچه سرویس های Medicare استرالیا اجازه می دهد برخی از مراقبت های بهداشتی یارانه ای برای شهروندان بریتانیایی فراهم شود.

قوانین و آداب و رسوم: استرالیا در مورد قوانین تنوع زیستی (به دلایل خوب) بسیار سختگیر است. توجه داشته باشید که گیاه هان و جانوران یا محصولات به دست آمده از آنها ممکن است در طی بازدید شما از آنجا مشکلاتی برایتان ایجاد کنند .

دین اصلی: مسیحیت

نوع حکومت: دموکراسی، با سیستم فدرال برای ایالت ها و سرزمین های فردی.

مطالب مرتبط

مهاجرت به کانادا

تحصیل در استرالیا

امتیاز مهاجرت به استرالیا

دیدگاهتان را بنویسید

9 + 1 =