پیدا کردن کار در استرالیا

پیدا کردن کار در استرالیا برای ایرانیان – شغل های پردرآمد

در این قسمت میخواهیم روش های پیدا کردن کار در استرالیا برای ایرانیان را مورد بررسی قرار دهیم. همین طور که می دانید یکی از مهمترین کارهایی که پس از مهاجرت به استرالیا باید انجام دهید پیدا کردن کار مناسب با درآمد بالا در استرالیا است. با مهاجرت به دات کام همراه باشید تا روش های پیدا کردن کار در استرالیا را به شما آموزش دهیم.

پیدا کردن کار در استرالیا برای ایرانیان

پیدا کردن کار در استرالیا

قبل از شروع جست و جو برای پیدا کردن کار در استرالیا، حتما باید ویزای مناسب داشته باشید تا به شما اجازه ی کار داده شود . همه ویزاها به طور خودکار به شما حق کار در استرالیا را نمیدهد و بعضی از آنها ممکن است شرایطی داشته باشند.

انواع ویزاهای استرالیا

دو مورد از رایج ترین ویزاهای موجود عبارتند از:

  1. ویزای موقت کار (برای افراد متخصص) زیررده 457
  2. ویزای مستقل افراد متخصص (زیر رده 189):

ویزای 457 :

اجازه می دهد کارگر متخصص در شغل منتخب خود که توسط یک حامی مالی تأیید شده است ، تا 4 سال به کار خود ادامه دهد، در صورتی که حامی مالی یک کسب و کار تایید شده داشته باشد .

ویزای 189 :

برای کارگران ماهری است که توسط کارفرما و یا اعضای خانواده حمایت نمی شوند و یا توسط ایالت و دولت انتخاب نشده اند .

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ویزاهای مختلف را در سایت http://www.immi.gov.au/ و همچنین در مقاله های سایت مهاجرت به دات کام کسب کنید.

*** یک پیشنهاد ویژه ***

کتاب استرالیایی شو راهنمای مهاجرت به استرالیا و تحصیل و کار در استرالیا برای اولین بار

در این کتاب اطلاعات بسیار مفیدی برای رفتن به استرالیا و گرفتن اقامت در استرالیا برای ایرانیان داده شده است.

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید پیشنهاد می کنیم این کتاب را هرگز از دست ندهید.

برای دانلود کتاب استرالیایی شو بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود استرالیایی شو

اگر به دنبال کار در استرالیا هستید وب سایت کوچر راهی را به شما آموزش می دهد که تضمینی در استرالیا استخدام شوید برای دریافت اطلاعات کامل تر بر روی لینک زیر کلیک کنید

کار در استرالیا 

به دنبال پیدا کردن کار در استرالیا هستید؟

با نگاهی دقیق به وب سایت های کار استرالیا، می توانید در مورد شغل های که در دسترس هستند ایده هایی دریافت کنید. وب سایت های محبوب در استرالیا شامل موارد زیر است:

این وبسایت ها همچنین می توانند اطلاعاتی درباره حقوق و دستمزد به شما ارایه دهند و اینکه دستمزد و حقوق با توجه به تجربه و نوع کار شما چطور میتوانند تغییر کند .

همچنین می توانید روزنامه های ملی و محلی را بخوانید. برخی از روزنامه های شناخته شده در استرالیا عبارتند از : “Sydney Morning Herald”, “Financial Review”, and the “Telegraph”.

شماره پرونده مالیاتی و مالیات در استرالیا

همه کارگران در استرالیا ملزم به پرداخت مالیات برای برنامه های مالی و خدماتی مانند جاده ها، مدارس و بیمارستان ها هستند.

مقدار مالیاتی که پرداخت می کنید بستگی به میزان درآمد شما خواهد داشت. شما می توانید در مورد نحوه کار مالیات و نرخ های مالیاتی مختلف در سایت http://www.ato.gov.au اطلاعات بیشتری کسب کنید.

همچنین کارگران باید یک شماره پرونده مالیاتی (TFN) داشته باشند. این شماره یک شماره ی منحصر به فرد برای شناسایی سوابق مالیاتی است و برای کار در استرالیا مورد نیاز است. برای اطلاع از نحوه درخواست این شماره از سایت http://www.ato.gov.au دیدن کنید.

به دست آوردن شغل در استرالیا

به طور معمول میتوانید از طریق آگهی برای یک شغل درخواست دهید و باید در موقعیت هایی cover letter و رزومه ی خود را برای کارفرما ارسال کنید.

به طور کلی، مصاحبه شغلی بخش مهمی از فرآیند درخواست شغلی است و ممکن است مصاحبه ها به بحثی جدی در میان کارکنان یک شرکت منجر شود .

پیدا کردن شغل در استرالیا

5 توصیه برای مصاحبه

  1. تحقیقاتی در مورد شرکت مورد نظر، کارهایی که انجام میدهند، محصولاتی که اخیرا داشته اند و در مورد سود سال گذشته آن انجام دهید.
  2. برای پاسخهایتان تمرین کنید – برخی سوالات رایج وجود دارد که قطعا به طور ناگهانی پرسیده میشود از قبیل اینکه چرا شما فرد مناسب برای این کار هستید و نقاط قوت و ضعف شما چیست؟ لذا خوب است برای پاسخ دادن به این سوالات آماده باشید .
  3. طرز لباس پوشیدن هر شخص نشانه ی شخصیت اوست. پس بهترین تاثیر را روی فرد مقابل بگذارید .ظاهر شما در اولین حضورتان واقعا مهم است .
  4. آرامش داشته باشید و نفس عمیق بکشید . آمادگی خوب کلید آرامش است. تمرین، تمرین، تمرین!
  5. سوال بپرسید – همیشه باید سوالاتی داشته باشید تا نشان دهید که واقعا به این موقعیت علاقه مند هستید.

مطالب مرتبط

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به کانادا

تحصیل در استرالیا

امتیاز مهاجرت به استرالیا

زندگی در استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا

دیدگاهتان را بنویسید

34 − 33 =