وضعیت کار در کانادا

وضعیت کار در کانادا چگونه است؟ – بهترین شغل ها برای ایرانیان

وضعیت کار در کانادا :

منبع مطلب ” وضعیت کار در کانادا ” کتاب کانادایی شو است.

وضعیت کار در کانادا

وضعیت کار در کانادا: نرخ بیکاری در کانادا بالا نیست اما باید بدانید که تنها یک چهارم ایرانیانی که به کانادا مهاجرت می کنند ( اقامت در کانادا را دریافت می کنند )  می توانند در شرکتی مناسب استخدام شوند !! به عبارت دیگر سه چهارم مهاجران یا بیکار می مانند یا در شغل های سطح پایین مشغول به کار می شوند ( مانند پیک موتوری پیتزا ) این آمار بیشتر برای مهاجرانی است که در دانشگاه تحصیل کرده اند برای افراد زیر دیپلم اوضاع کمی فرق دارد آن ها راحت تر می توانند به عنوان کارگر و … مشغول به کار شوند .

وضعیت کار در کانادا و مشکلات آن

متاسفانه با توجه به افزایش نرخ ارز و کاهش سرمایه  اگر بخواهید به کانادا بروید و بیکار بمانید قطعا بعد از مدتی تمام سرمایه تان تمام می شود به عنوان مثال با نرخ دلار حال حاضر یک سس سالاد در کانادا حدود 100 تا 150 هزار تومان است همین قیمت را به انواع و اقسام محصولات بست دهید بنابراین باید بتوانید بعد از مهاجرت در مدت کوتاهی شغلی مناسب بیابید و استخدام شوید.

واقعیت این است اکثر مهاجران تازه وارد برای گذران زندگی در ابتدای ورودشان به خاک کانادا در شغل های سطح پایین با قوق اندک استخدام می شوند و بعد از گذشت چند سال می توانند در شغلی بهتر کار کنند .

وضعیت کار در کانادا و راه حل آن 

اگر می خواهید به کانادا مهاجرت کنید و بعد از مدت کوتاهی در شغلی مناسب استخدام شوید باید :

  • بدانید چگونه رزومه بنویسید
  • بدانید به کی و چه موقع رزومتان را ارسال کنید
  • بعد از ارسال رزومه اگر با شما تماس نگرفتند چکار کنید
  • اگر به مصاحبه دعوت شدید چگونه مصاحبه را انجام دهید
  • بعد از مصاحبه چه اقداماتی را بکنید تا انتخاب شوید

تمامی این اطلاعات را باید بدانید تا بتوانید در مدت کوتاهی استخدام شوید برای دریافت این اطلاعات و همچنین آموزش مرحله به مرحله مهاجرت به کانادا حتما فایل آموزشی کانادایی شو را دانلود و مطالعه کنید

برای دانلود فایل آموزشی کانادایی شو بر روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود کانادایی شو

وضعیت کار در کانادا
وضعیت کار در کانادا

این مطلب را هرگز از دست ندهید : پیدا کردن کار در کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

78 − 76 =