مهاجرت به کانادا

امروز میخواهیم مهمترین و پرکاربردترین سوالاتی که مهاجرین قبل از مهاجرت به کانادا می پرسند را کامل به شما پاسخ دهیم. احتمالا اگر شما نیز قصد مهاجرت به کانادا دارید این سوالات را در ذهن خود دارید. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیق و بسیار مهمی را در مورد مهاجرت به کانادا به شما دهیم.

سوالات پرکاربرد درمورد مهاجرت به کانادا

در ادامه سوالات مهم متقاضیان مهاجرت به کانادا را پاسخ داده ایم و در انتهای این بخش نیز اطلاعات مفیدی درمورد روش های مهاجرت به کانادا به شما داده ایم.

۱- چرا کانادا را برای مهاجرت انتخاب کنم؟

یک سری فاکتورها وجود دارد که هرکسی برای مهاجرت، آن ها را در نظر میگیرد. این فاکتورها میتواند شامل کیفیت زندگی در آن کشور، نرخ بیکاری در آن کشور، اقتصاد آن کشور، جایگاه آن کشور در دنیا و موارد دیگر که میتواند در تصمیم گیری برای مهاجرت تاثیر گذار باشد.

در کیفیت زندگی کشور کانادا در بین ۱۰ کشور برتر دنیا وجود داشته یا در بحث محیط زیست کانادا همیشه بین ۵ تا کشور برتر دنیا بوده است و همین طور در سایر فاکتورها همیشه کانادا جزو برترین کشورهای دنیا بوده است.

اما یک سری فاکتورهای دیگری هستند که بسیار مهم هستند و حتی از اون فاکتورهای کلی خیلی با اهمیت تر است. مثلا یکی از این فاکتورها آنست که کشور مقصد من درمورد مهاجرت چه فکری می کنند؟ آیا با مهاجرین خوب برخورد می کنند؟ آیا مهاجرین در این کشور میتوانند فرصت خوبی داشته باشند؟ آیا من به عنوان مهاجرت در کشور کانادا می توانم کار تخصصی خود را زود بدست بیاورم؟ آیا میتوانم زود در جامعه ادغام بشوم و فرهنگ اون کشور من را می پذیرد؟ آیا با ایرانیان خوب برخورد می شود؟

مثلا در بحث کاریابی تخصصی در کانادا شما به عنوان یک مهاجر بدلیل وجود یک سیستم نظام مند مهاجرت که سالیانه بیش از ۳۰۰ هزار مهاجرت از جاهای مختلف دنیا می پذیرد، بسیاری از مهاجرین می توانند در کار تخصصی خودشان به محض اینکه وارد کانادا شدند با یک سری موارد خاصی که باید رعایت کنند میتوانند به کار تخصصی خودشان برسند.

به عنوان مثال بسیاری از مهاجرین در کانادا از برنامه های مختلف مهاجرتی نیروی متخصص یا skilled worker براساس سوابق کاری، نمرات زبان و سوابق تحصیلی شان هرساله وارد کشور کانادا می شوند. بسیاری از این افراد با گذراندن یک سری دوران کوتاه مدت یا با درنظر گرفتن و شناختن توانایی های خودشان بسیار زود می توانند به کار تخصصی خودشان دست پیدا کنند.

توجه داشته باشید کشورهایی مثل نروژ و فنلاند همیشه در رده ی بهترین کشورهای دنیا هستند و همیشه در صدر جدول قرار دارند. ولی برای من که ایرانی هستم آیا کشور کانادا بهتره برای مهاجرت یا کشور فنلاند یا نروژ؟! آیا من در نروژ یا فنلاند میتوانم زود در جامعه حل شوم یا خیر؟ آیا آنجا جامعه ی چند ملیتی یا چند فرهنگی است یا خیر؟ دقت کنید که این موارد خیلی مهم هستند.

شما در کانادا بدلیل چند فرهنگی بودن و چند ملیتی بودن این کشور، بسیار راحت تر می توانید در جامعه ادغام شوید نسبت به کشور های دیگر. دلیلش هم اینه که کانادا بهترین کشور برای مهاجرین است و اساس این کشور بر پایه مهاجرین بنا شده است و ذهنیت کلیه کسانی که در کانادا زندگی می کنند نسبت به مهاجرین مثبت است و کاملا مهاجرین را از خودشان می دانند.

۲- برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

اولین قدم در راه مهاجرت به کانادا کسب اطلاعات کافی درمورد کشور کانادا و روش های اخذ ویزاهای مورد نیاز برای رفتن به کانادا است. شما باید بدانید که چه روش هایی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که البته در ادامه‌ی همین بخش بهترین روش هایی که برای ایرانیان مناسب است را آورده ایم.

قبل از هر اقدامی باید تا جایی که میتوانید اطلاعات خودتان را بالا ببرید که ما راهنمای جامعی همراه با ویدیو با نام پکیج کانادایی شو که شامل PDF و ویدیو است، را فراهم کرده ایم تا هرآنچه برای مهاجرت به کانادا نیاز دارید به شما آموزش دهیم. این محصول را میتوانید بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید.

آموزش مهاجرت به کانادا با پکیج کامل کانادایی شو + هدیه برای اولین بار .

پکیج کانادایی شو محتویات زیر را دارد :

 • کتاب کانادایی شو PDF
 • بیش از 70 دقیقه ویدیو آموزش مهاجرت به کانادا هدیه
دانلود کانادایی شو

۳- کارفرمای کانادایی در مصاحبه کاری چه سوالی از ما می پرسد؟

۱۰ سوال اساسی که کارفرمای کانادایی در مصاحبه کاری از شما خواهند پرسید به عبارت زیر است:

 1. درمورد خودت یه مقدار صحبت کن
 2. چرا به این شغل علاقه داری؟
 3. بزرگ ترین نقاط قوت خودت را نام ببر
 4. بزرگ ترین نقاط ضعف خودت را بگو
 5. درمورد شرکت ما چه اطلاعاتی داری؟
 6. چرا ما باید شما را استخدام کنیم؟ ( چه توانایی هایی میتوانی به شرکت اضافه کنی)
 7. هدف نهایی شما چیست و در ۵ سال آینده خودت را در چه سمت شغلی خواهی دید؟
 8. چرا قصد داری شغل کنونی خودت را ترک کنی؟
 9. انتظار داری چقدر حقوق دریافت کنی؟
 10. سوالی درمورد شرکت داری؟ (شرایط کار، ساعت کار، وظایف شغلی و مرخصی)

مصاحبه کاری کانادا

 

راهنمای جامع مهاجرت به کانادا با کتاب کانادایی شو

در این بخش با کمک کتاب کانادایی شو که مرجع کاملی برای مهاجرت به کانادا در سال 2020 است شما را برای رفتن به کانادا کمک می کنیم .

هر آنچه یک مهاجر برای رفتن به کانادا باید بداند درکتاب کانادایی شو آورده شده است این کتاب کامل ترین مرجعی است که به صورت کاملا تخصصی مهاجرت به کانادا را مورد بررسی قرار می دهد و به شما کمک می کند بهترین تصمیم را در رابطه با مهاجرت به کانادا بگیرید .

“کتاب کانادایی شو” به صورت فایل pdf است. این محصول کاملا تخصصی است و برای اولین بار توسط سایت تیم سایت “مهاجرت به دات کام” تهیه و تدوین شده است.

در این کتاب صفر تا صد مهاجرت به کانادا برای ایرانیان گفته شده است.

اگر قصد رفتن به کانادا را دارید نیاز است اطلاعات زیادی را بدست بیاورید و هرگز بی گدار به آب نزنید چرا که مهاجرت به کانادا اگر با فکر و تحقیق کامل انجام نشود هزینه های بسیار زیادی را برای شما خواهد داشت و شاید نتیجه مطلوبی هم در آخر نگیرید.

در“کتاب کانادایی شو” سعی کرده ایم نقشه راهی را برای شما فراهم کنیم و هر اطلاعاتی که برای رفتن به کانادا نیاز است به شما داده ایم تا بتوانید با  آگاهی دقیق اقدام به مهاجرت به کانادا کنید.

معرفی ویدیویی کتاب کانادایی شو

 

دانلود کتاب کانادایی شو + ویدیو آموزشی (هدیه) مرجع کامل و حرفه ای مهاجرت به کانادا در سال 2020

دانلود کتاب کانادایی شو

چقدر از مهاجرت به کانادا می دانید ؟

مهاجرت به کشوری که هیچ گاه در آن زندگی نکرده اید و اطلاعات کمی در مورد آن دارید کار بسیار پر ریسکی است .

در مورد مهاجرت به هیچ عنوان نباید احساسی تصمیم گرفت بلکه باید با تحقیق و پرس و جو تصمیمی منطقی و عاقلانه گرفت که در نتیجه ی آن پشیمانی به همراه نداشته باشد .

اگر واقعا تمایل دارید که به کانادا مهاجرت کنید باید اطلاعات دقیقی و جامعی را در مورد روش های مهاجرت به کانادا ، زندگی در کانادا ، هزینه مهاجرت به کانادا ، تحصیل در کانادا ، بهترین شهر برای زندگی در کانادا ، تجربه های ایرانیان مقیم کانادا ، مزایا و معایب مهاجرت به کانادا و هزاران اطلاعات دیگر که باید بدانید.

ما به شما توصیه می کنیم هر جا می توانید اطلاعات بدست بیاورید با هرکسی می توانید مشورت کنید هر کتابی که در مورد مهاجرت به کانادا است را بخوانید و هرچه می توانید در مورد مهاجرت به کانادا اطلاعات بدست بیاورید و بعد با آگاهی دقیق از مسیر پیش رو تصمیم درست را بگیرید .

آیا آماده رفتن به کانادا هستید ؟

 • آیا می دانید چگونه می توان در سایت سازمان مهاجرتی کانادا رایگان ثبت نام کرد ؟
 • آیا می دانید بهترین شهر برای زندگی یک حسابدار ایرانی در کانادا کدام شهر است ؟
 • آیا می دانید فقط 25% مهاجران تحصیل کرده بعد از مهاجرت موفق می شوند در یک شرکت معتبر استخدام شوند ؟
 • آیا می دانید با توجه به افزایش روزانه نرخ دلار چطور می توان با کم ترین هزینه ممکن به کانادا مهاجرت کرد ؟

برای دریافت پاسخ صحیح سوالات بالا توصیه می کنیم فایل PDF کتاب کانادایی شو را حتما مطالعه نمایید .

در این فایل از ابتدایی ترین مرحله یعنی جمع آوری امتیاز و ثبت نام در سایت مهاجرتی کانادا تا مهاجرت به کانادا و بعد از آن نحوه ارائه رزومه و مصاحبه استخدامی در کانادا را آموزش می دهیم .

 

دانلود فایل PDF آموزش مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت به کانادا - کتاب کانادایی شو

کتاب کانادایی شو ویژه کسانی است که قصد مهاجرت و اقامت کانادا را دارند

این کتاب به صورت PDF  و قابل اجرا بر روی انواع گوشی های هوشمند تبلت و کامپیوتر می باشد بعد از مطالعه آن شما قادر خواهید بود با اطمینان خاطر و حداقل ریسک مراحل مهاجرت را یکی پس از دیگری پیش ببرید این فایل حاوی موارد زیر است :

 • آموزش نکات طلایی در ارتباط با مهاجرت آسان به کانادا
 • آموزش مرحله به مرحله اخذ ویزا کانادا
 • آموزش مرحله به مرحله گرفتن اقامت دائم کانادا
 • آموزش نحوه ارسال رزومه جهت استخدامی و کسب درآمد در کانادا
 • ارائه اطلاعات کامل و جامع راجع به کانادا نحوه زندگی و شرایط پس از اقامت
 • ارائه لیست ریز هزینه ها برای زندگی در شهر های مختلف کانادا از قیمت مسکن گرفته تا لبنیات و نان
 • ارائه اطلاعات راجع به درآمدها و محاسبه حقوق هر شغل
 • و…
دانلود کتاب کانادایی شو + ویدیو آموزشی (هدیه) مرجع کامل و حرفه ای مهاجرت به کانادا در سال 2020

دانلود کتاب کانادایی شو

 

مهاجرت به کانادا - کتاب کانادایی شو

مهاجرت به کانادا از جمله مباحثی میباشد که توجه بیش تر متقاضیان مهاجرت را به خود معطوف کرده است. در حال حاضر بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا در رسانه ها و در سایت های مختلف به دنبال پیداکردن بهترین راه های مهاجرت به کانادا میباشند. میتوان گفت اطلاعات ضد و نقیض بسیاری در باب شرایط مهاجرت به کانادا در رسانه ها وجود دارد. اما مهاجرین به دنبال  ایمن ترین ارزان ترین و سریع ترین راه مهاجرت به کانادا هستند در این مطلب به تمامی روش های مهاجرت به کانادا می پردازیم و بهترین راه را به شما پیشنهاد می دهیم .

مهاجرت به کانادا

بهترین روش مهاجرت به کانادا در سال 2020 :

سایت (( مهاجرت-به )) با استفاده از تیمی متخصص و با تجربه پارامترهای مختلف مهاجرت به کانادا را در کنار هم قرار داده است و بهترین راه مهاجرت که اکثر افراد بتوانند از آن استفاده کنند را به عنوان مرجع راهنمای مهاجرین به صورت فایلPDF گردآوری کرده است پارامترهای مورد ارزیابی عبارت اند از :

 • ارزان ترین راه مهاجرت به کانادا
 • سریع ترین روش از لحاظ بازه زمانی
 • قانونی بودن مهاجرت
 • آسان بودن اقدامات
 • همه گیر بودن شرایط مهاجرت ( اکثر متقاضیان با هر شرایطی که باشند می توانند از این روش استفاده کنند )
 • ارائه اطلاعات کامل و جامع راجع به کشور کانادا ، مهاجرین، شرایط زندگی ، شرایط کار ، خرید مسکن ، خرید ماشین ، انواع هزینه ها و مالیات ها و هرآنچه یک مهاجر قبل از سفر باید بداند  این اطلاعات تضمین می کند شما بهترین تصمیم را بگیرید  و مانع از سردرگمی یا ضرر و زیان شما می شود

 

با دانلود فایل آموزشی مهاجرت به کانادا می توانید با اطمینان خاطر تصمیم بگیرید چرا که ارزان ترین و آسان ترین روش مهاجرت به کانادا در سال  2020  را به شما آموزش می دهد و قبل از هر هزینه ایی با تمامی جزییات مهاجرت و زندگی در کانادا آشنا می شوید

دانلود کتاب کانادایی شو

مهاجرت به کانادا

انواع روش های مهاجرت به کانادا در سال 2020

 

برای مهاجرت به کانادا  بیش از 60 روش مهاجرتی وجود دارد. در زیر گزیده ای از 6 روش معمول  مهاجرت به کانادا  را برای شما تهیه کرده ایم.

مهاجرت به کانادا

 1. مهاجرت به کانادا از طریق کار :

  یکی از راه های قطعی کردن قبولی در پرونده های مهاجرتی ورود پیشتاز یا همان Express Entry اخذ پیشنهاد کاری معتبر (Job Offer) از یک کارفرمای کانادایی و گرفتن تأیید از ادارات مهاجرت استانی ( Provincial Nomination) می باشد. مهندسی عمران، معماری، مکانیک، برق و کامپیوتر IT و همچنین تکنسین های فنی، مشاغل مهارتی نظیر جوشکاری، تعمیرات، لوله کشی، کاشی کاری، آشپزی، کشاورزی و … می توانند از طریق این روش در چند ماه  و با دانش ابتدایی زبان، برای خود و خانوادشان اقامت دایم کانادا را دریافت نمایند.

 2. مهاجرت به کانادا از طریق تخصص :

  در این روش فرد متقاضی باید تحصیل کرده و دارای سابقه کار باشد به این ترتیب افرادی که قصد دارند دکترا در کشور کانادا بخوانند یا سابقه کار در پست های مدیریتی دارند و تسلط خوبی بر زبان انگلیسی دارند می تواند از این روش اقدام کنند .

 3. مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی :

  یک کارآفرین واجد شرایط می تواند  اقامت دائم کانادا را کسب کند. در این برنامه متقاضی باید بيزينسی راه اندازی کند و به درآمد تعیین شده برسد .

 4. مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی :

  ویژه مترجمان، گرافیست ها، هنرمندان، نویسندگان ، روزنامه نگار ، مترجمان ، تهیه کننده و کارگردان ، نوازنده و خواننده ، نقاش و مجسه ساز ، فیلم بردار و عکاس ، شغل های مرتبط با انیمیشن ، طراح صحنه و لباس ، خبرنگار ، سایر رشته های هنری ، مربیان باشگاه های تناسب اندام و بسیاری از مشاغل دیگر بدون نیاز به دانش زبان

 5. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل:

  هر ساله بالغ بر ۱۳۰٫۰۰۰ دانشجو از سراسر جهان براي تحصيل وارد كانادا مي شوند.

 6. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

و…

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

ممکن است بعد از خواندن این روش ها فکر کنید چقدر شرایط برای مهاجرت سخت است هم باید تخصص داشته باشیم هر سرمایه هم مسلط به زبان انگلیسی و… اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد .

با تکنیک ها و روش هایی که در فایل PDF آموزش مهاجرت به کشور کانادا تهیه کرده ایم به راحتی می توانید با تلفیق چند روش به طور کاملا قانونی و به آسانی مهاجرت کنید

دانلود کتاب کانادایی شو
مهاجرت به کانادا
مهاجرت به کانادا

 

در ادامه انواع روش های مهاجرت به کانادا را به تفصیل توضیح خواهیم داد .

مهاجرت به کانادا از طریق کار

همان طور که می دانید میانگین سنی کشور کانادا زیاد است به همین دلیل برای نیروی کار نیازمند استخدام از خارج از کشور دارند به این ترتیب هر ساله  هر استان کانادا لیستی به همراه دولت فدرال لیستی از نیازمندی های استخدامی خود منتشر می کنند تا متقاضیان بتوانند بر اساس تخصص خود درخواست کار بدهند روش دوم برای کار در کانادا این است که از طریق خود اشتغالی اقدام به مهاجرت کنید .

انواع روش های کار در کانادا 

 1. خود اشتغالی
 2. کارآفرینی
 3. استخدامی

 

برای اطلاع بیش تر از نحوه مهاجرت به کانادا از طریق کار به لینک روبرو مراجعه کنید    مهاجرت به کانادا از طریق کار
مهاجرت به کانادا از طریق کار
مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل 2020

دولت کانادا قوانینی را تصویب کرده است که بر اساس آن افرادی که اقامت کانادا ندارند می توانند با گرفتن مجوز حق آموزش یا Study Permit در کانادا به تحصیل بپردازند

نکته : اگر آموزش کم تر از شش ماه باشد نیازی به گرفتن مجوز  حق آموزش یا Study Permit  نمی باشد

افراد در سه موقعیت مکانی می توانند برای دریافت این نوع ویزا اقدام کنند:

 • قبل از ورود به کانادا – این مورد در بیشتر مواقع تنها گزینه برای دانش آموز یا دانشجوست
 • در لحظه ورود به کانادا – متاسفانه این گزینه در حال حاضر برای اتباع ایرانی، افغانی و تاجیک امکان پذیر نیست
 • پس از ورود به کانادا – این گزینه بیشتر برای دانش آموزان یا دانشجویانی است که قبلا ویزای تحصیلی داشته اند و هم اکنون مایلند در مقطع دیگری تحصیل کنند. مواردی دیگری هم وجود دارد که مهم ترین آنها در خصوص کسی است که با ویزای کار وارد کانادا شده است و مایل به ادامه تحصیل و تبدیل ویزای خود به ویزای تحصیلی است یا دانش آموزانی که سن آنها کمتر از 18 سال است.
برای اطلاع بیش تر از نحوه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می توانید  به لینک روبرو مراجعه کنید    مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

این سوالی است که بسیاری از افرادی که قصد رفتن به کانادا را دارند می پرسند. قبل از هر اقدامی برای مهاجرت به کانادا باید جوانب کار را در نظر بگیرید.

دقیقا مشخص کنید که قرار است در کدام شهر کانادا زندگی کنید، قرار است چه شغلی را در کانادا داشته باشید، اصلا آیا میدانید کاری که قرار است در کانادا انجام دهید مورد نیاز بازار آنجا هست یا خیر و امکان انجام آن برای ایرانیان میسر است یا خیر.

اگر قصد دارید برای تحصیل به کانادا مهاجرت کنید که بحث کاملا متفاوت است.

اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است اینست که بسیاری از افراد کورکورانه تصمیم به مهاجرت می کنند. شاید فقط به امکانات رفاهی و یا زندگی مطلوبی که ممکن است در آنجا داشته باشند فکر می کنند. اما باید توجه داشته باشید که هر فرد باتوجه به شرایط خود، میتواند مهاجرت برایش سود یا زیان داشته باشد.

باید با توجه به شرایطی که دارید تحقیق کنید و مطالعات کاملی در مورد زندگی در کانادا انجام دهید و پس از آگاهی کامل از شرایط مهاجرت به کانادا، هزینه زندگی در کانادا، امتیازبندی مهاجرت به کانادا و کلی اطلاعات دیگر مانند  شرایط زندگی قوانین شهروندی نحوه دریافت وام ( وام مسکن ) برای خرید ملک در کانادا و…، اقدامات لازم را انجام دهید.

تجربه مهاجرت به کانادا

سعی کنید افرادی که برای کار یا تحصیل به کانادا مهاجرت کرده اند را پیدا کنید و از تجربه ی آن ها بیشتر بدانید و بخواهید که برای شما بگویند.

این کار فوق العاده مهم است، چراکه این افراد یکبار مسیری که شما قرار است طی کنید را رفته اند و با تمام پیچ و خم های رفتن به کانادا آشنا هستند و از طرفی زندگی در کانادا را تجربه کرده اند.

پیدا کردن افرادی که تجربه مهاجرت به کانادا دارند خیلی کار سختی نیست! کشور ما بیشتری مهاجران را به کانادا و ترکیه دارد و اگر کمی جستجو کنید در بین افراد فامیل یا دوستان می توانید این افراد را پیدا کنید.

همین طور اگر مشغول تحصیل هستید حتما دانشجویانی را پیدا خواهید کرد که در سال های گذشته برای ادامه تحصیل به کانادا مهاجرت کرده اند.

اگر فردی که تجربه مهاجرت به کانادا را دارد پیدا کردید حتما سوالات زیر را از اون بپرسید:

 1. بهترین شهر برای زندگی در کانادا کدام است؟
 2. هزینه های زندگی در کانادا چقدر است؟
 3. رفتار مردم کانادا با ایرانیان چگونه است؟
 4. بهترین و پردرآمد ترین شغل هایی که یک ایرانی در کانادا می تواند انجام دهد چیست؟
 5. بهترین راه مهاجرت به کانادا چیست؟
 6. بهترین وکیل مهاجرت به کانادا چه کسی است؟
 7. هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟
 8. بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا کدام هستند؟
 9. برای مهاجرت به کانادا چقدر پول لازم است؟
 10. و …

سوالات بالا هرکدام از کلیدی ترین سوالاتی است،که دقیق ترین پاسخ را فقط کسی می تواند به شما بدهد که تجربه مهاجرت به کانادا را داشته است.

سعی کنید لیستی از سوالات مانند بالا تهیه کنید و با یک شخصی که این تجربه را دارد صحبت کنید و هرکدام از سوالات را از او بپرسید و پاسخ های وی را ضبط نمایید.

در یک فرصت مناسب با دقت به پاسخ های او گوش دهید و آن را تحلیل کنید.

 

کانادا

Summary
معرفی ویدیویی کتاب کانادایی شو راهنمای مهاجرت به کانادا
Title
معرفی ویدیویی کتاب کانادایی شو راهنمای مهاجرت به کانادا
Description

در این فایل ویدیویی فایل pdf کتاب کانادایی شو معرفی شده است. کتاب کانادایی شو مرجع کاملی برای راهنمایی مهاجرت به کانادا برای ایرانیان است. کتاب کانادایی شو تخصصی توسط سایت مهاجرت به دات کام طراحی و تدوین شده است.

حتما ببینید

اقامت دائم کانادا - اقامت موقف

اقامت کانادا

اقامت کانادا : در این مطلب قصد داریم به صورت تخصصی و کاربردی راجع به …

44 نظر

 1. سلام من دانشجو هستم و قصد مهاجرت به کانادا را دارم . میخواستم بدونم اقامت کانادا از طریق تحصیل به چه صورتی است ؟

 2. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر توضیح میدید ؟

 3. هزینه تحصیل در کانادا چقدر است ؟

 4. برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

 5. مراحل مهاجرت به کانادا میشه توضیح بدید ؟

 6. ارزان ترین راه مهاجرت به کانادا چیست ؟

 7. هزینه مهاجرت کاری به کانادا چگونه است ؟

  • مشاور مهاجرت به کانادا

   بستگی به شرایط شما دارد و روش مهاجرت به کانادا در فایل PDF راهنمای مهاجرت به کانادا ارزان ترین راه مهاجرت به این کشور توضیح داده شده است

 8. اطلاعات مهاجرت به کانادا 2018 بیشتری نیاز دارم . لطفا راهنمایی کنید ؟

 9. مهاجرت به کانادا 2018 چه تغییری نسبت به سال های قبل پیدا کرده است ؟

 10. لطفا در مورد اقامت در کانادا و هزینه های زندگی در کانادا برای یک زندگی متوسط نیز راهنمایی کنید ؟

 11. در مورد مهاجرت از آلمان به کانادا نیز اطلاعاتی دارید ؟ من ساکن آلمان هستم و تمایل دارم به کانادا مهاجرت کنم …

 12. راه های مهاجرت به کانادا را گام به گام بگید

 13. ارزانترین راه مهاجرت به کانادا چیه ؟

 14. روش های مهاجرت به کانادا را توضیح بدید

 15. بنظر شما بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران کدام کشور است ؟

 16. سلام کم هزینه ترین کشور برای مهاجرت کدام می باشد ؟

 17. کم هزینه ترین راه مهاجرت به کانادا را توضیح بدید … راههای رفتن به کانادا چیه من میخوام اقامت کانادا بگیرم ولی راههای رفتن به کانادا را دقیق نمیدونم و در حال تحقیق هستم

 18. اقامت کانادا با کمترین هزینه میخوام ؟ من پول برای رفتن به کانادا ندارم ولی میخواهم اقامت بگیرم و مهاجرت کنم لطفا کم هزینه ترین راهها برای رفتن به کانادا را بگید . خیلی ممنون از شما

 19. میشه دقیق بگید برای مهاجرت به کانادا چقدر پول لازم است ؟

 20. مشاور مهاجرتی لازم دارم برای اقامت کانادا لطفا معرفی کنید مشاور مجرب و کار بلد که بتونه مرحله به مرحله تا اقامت دائم کانادا با من همراه باشد

 21. سلام اقامت کانادا دائم چه شرایطی دارد ؟ اصلا آیا میشه فعلا اقامت کانادا موقت بگیریم و بعد اقامت دائم بگیریم یا نه ؟ من خیلی اطلاعاتی کمی درمورد اقامت در کانادا دارم و قصد مهاجرت دارم لطفا راهنمایی کنید

 22. راه رفتن به کانادا را بگید دقیقا راههای رفتن به کانادا و مهاجرت و اقامت در کانادا چی هستند ؟ میخوام ارزانترین روش مهاجرت به کانادا رو بدونم

 23. بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا رو لطفا معرفی کنید ؟

 24. میشه در مورد مهاجرت به کشور اتریش از طریق ویزای کاری هم بگید

 25. ضمن تشکر از سایت خوبتون و کتاب کانادایی شو اگر اطلاعاتی راجع به مهاجرت از اروپا به کانادا نیز دارید لطفا با ما درمیان بگذارید .

 26. آیا مهاجرت افغانها به کانادا با ایرانیان فرق داره ؟

 27. راههای گرفتن اقامت کانادا چی هستند ؟ ارزانترین و آسان ترین راه گرفتن اقامت کانادا را میخوام

 28. دانلود کتاب کانادایی شو راهنمای مهاجرت به کانادا را میخواستم از کجا دانلود کنم این کتاب رو ؟

 29. مهاجرت به کانادا از طریق job offer رو میشه توضیح بدید ؟

 30. ویزای تضمینی کانادا کجا میدن ؟

 31. مریم بهمنی پارسا

  سلام.من هزینه کتاب پرداخت کردم دانلود هم کردم ولی باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید

 32. سيدكمال موسوى

  با سلام – من مبلغ خريد كتاب كانادا شو را واريز كردم ولى فايل pdf را دريافت نكردم لطفا زحمت بكشيد و فايل مربوطه را به ايميلم بفرستيد. با تشكر- سيدكمال موسوى

  • سلام لطفا در تلگرام به پشتیبانی پیام دهید و کد رهگیری خریدتون را برای آنها ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن فایل pdf را برای شما ارسال کنند. باتشکر

 33. دانلود رایگان کتاب کانادایی شو

 34. سلام من خیاطم چیجوری میتونم برای جاب افر اقدام کنم؟

  • مشاور مهاجرت به کانادا

   سلام دریافت جاب آفر از کارفرمایان کانادایی بسیار مشکل هست. باید ابتدا موقعیت های کاری را جستجو کنید و رزومه خود را برای کارفرماها ارسال و برای اون موقعیت های کاری اپلای کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 2