مهاجرت به کانادا فنی حرفه ای

مهاجرت به کانادا فنی حرفه ای

مهاجرت به کانادا فنی حرفه ای :سوالی که ذهن بسیاری از متقاضیان مهاه کانادا را به خود مشغول کرده این است که آیا مدرک فنی حرفه ایی برای مهاجرت به کانادا تاثییر گذار است یا خیر؟در چندین سال گذشته کشور کانادا شرایط مهاجر پذیری بسیار راحت تری داشت و معمولا متقاضیان میتوانستند با ارائه مدراک فنی و حرفه ای خود در رشته های مختلف مانند خیاطی، آرایشگری، جوشکاری و … برای مهاجرت و کار از طریق پروسه skill workers اقدام نمایند. شرایط راحت مهاجر پذیری  کانادا در چندین سال گذشته به علت نیاز این کشور به نیروی کاری بود که همه مشاغل را جهت مهاجرت میپذیرفت. در حال حاضر به دلیل اشباع شدن این کشور برای مهاجرت افراد خارجی قوانین سخت تری را تدوین کرده اند، بدین صورت که برای مهاجرت به این کشور اشخاص حتما باید دارای مدارک تحصیلی دانشگاهی و همچنین مدارک معتبر زبان انگلیسی مانند آیلس و یا تافل باشند. تا بتوانند پروسه مهاجرت خود به کانادا به سرانجام برسانند. زیرا هر کدام از موارد ذکر شده دارای امتیاز میباشند. و البته موارد دیگری نیز دارای امتیاز برای شخص متقاضی میباشد .

اگر به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق تخصص های فنی حرفه ای هستید حتما صفحه مهاجرت به کانادا از طریق تخص را مطالعه نمایید : مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

برنامه مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای کانادا برای گروههای کاری پیشه وران و تکنسین هایی که دارای مدرک فنی حرفه ای می باشند مناسب است .متقاضیان می توانند از طریق سیستم اکسپرس اینتری تشکیل پرونده دهند  این برنامه مهاجرتی کانادا نیز همانند مهاجرت کاری کانادا Federal Skill Worker است .

مهاجرت به کانادا فنی حرفه ای
مهاجرت به کانادا فنی حرفه ای

شرایط مهاجرت به کانادا فنی حرفه ای 

  • مسلط به زبان انگلیسی یا فرنسوی
  • داشتن حداقل دوسال سابقه کار در پنج سال اخیربصورت تمام وقت (یا معادل همین مقدار بصورت نیمه وقت)
  • داشتن تجربه کاری در طبقه بندی مشاغل کانادا NOC مشخص شده برای این برنامه مهاجرتی
  • داشتن پیشنهاد شغلی

نکته : برنامه مهاجرتی با مدرک فنی حرفه ای ( مهاجرت به کانادا فنی حرفه ای ) برای زندگی در استان کبک نمی باشد و درخواست کنندگانی که تصمیم به زندگی در استان کبک را دارند باید از طریق برنامه مهاجرتی مخصوص استان کبک Qebec Selected Skill Workerssاقدام نمایند.

نقش مدارک فنی و حرفه ای در پروسه مهاجرت به کانادا  از طریق تخصص این است که شخص متفاضی چنانچه دارای این مدارک باشد، شخص متخصص محسوب میشود و در یافتن شغل در کانادا  موفق تر و راحت تر عمل میکند. پس به طور کلی میتوان گفت که داشتن مدارک مختلف فنی و حرفه ای برای مهاجرت به کانادا شاید نقش اصلی را نداشته باشند ولی برای پروسه مهاجرت نقش تسهیل کننده را دارند.

پیشنهاد ویژه به متقاضیان مهاجرت به کانادا : حتما صفحه مهاجرت به کانادا را مطالعه کنید روش های قانونی مهاجرت آسان به کانادا را توضیح دادیم برای مطالعه این مطلب بر روی لینک زیر کلیک کنید :

دانلود کانادایی شو

مهاجرت به کانادا فنی حرفه ای
مهاجرت به کانادا فنی حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

+ 20 = 24