مهاجرت به استرالیا برای ایرانیان براساس قوانین جدید

مهاجرت به استرالیا و اقامت در استرالیا

مهاجرت به استرالیا یکی از گزینه های اصلی مهاجران ایرانی در سال جدید می باشد چرا که استرالیا با توجه به شرایط اقتصادی خوب بازار اشتغال پر رونق و درآمد های بالا نظر هر مهاجری را به خود جلب می کند از دیگر مزایای استرالیا نسبت به سایر کشور ها شرایط آب و هوایی مناسب سطح رفاه بالا و امکانات رفاهی و بهداشتی فوق العاده مناسب است سایت مهاجرتبه با استفاده از نیرو های با تجربه و متخصص بهترین روش مهاجرت به استرالیا را در فایل پی دی اف گردآوری کرده است این تیم تمامی روش های مهاجرت به استرالیا را بررسی کرده است و در انتها راحت ترین و ارزان ترین راه مهاجرت به این کشور را گردآوری کرده است شما کاربران عزیز در ادامه همین صفحه می توانید این فایل را تهیه کنید

مهاجرت به استرالیا
مهاجرت به استرالیا

قبل از هرچیز بهتر است با انواع روش های مهاجرت به کشور استرالیا را مطالعه نمایید .

انواع روش های مهاجرت به استرالیا

 • مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر  :

  ویزای اسکیل ورکر استرالیا یکی از ویزای های مهم مهاجرت به استرالیا و مبتنی بر تخصص و مهارت متقاضیان است.  اقتصاد استرالیا بر کشاورزی و بازرگانی متکی است و مشاغل زیادی به علت نبود متقاضیان استرالیایی نیازمند نیروی متخصص میباشد. بر همین اساس یک برنامه منظم برای جذب افراد متخصص از سایر کشورها از سوی مسئولین و اداره مهاجرت استرالیا تدوین شده است که ویزای اسکیل ورکر استرالیا مهمترین و اساسی ترین طرح در این برنامه است.این ویزا به افرادی تعلق میگیرد که حداقل 60 امتیاز از جدول امتیازبندی ویزای اسکیل ورکر استرالیا را به خود اختصاص دهند.

ویزای اسکیل ورکر استرالیا
ویزای اسکیل ورکر استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ :

    اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ به افرادی تعلق می گیرد که مایلند از طریق نیروی کار و به همراه خانواده به استرالیا مهاجرت کرده و با اخذ اقامت دائم استرالیا از بدو ورود، در این کشور زندگی، کار و تحصیل کنند. با دریافت این ویزا، شخص از مزایای مدیکر استرالیا (طرح درمان ملی) بهره مند می شوند. همچنین می توانند با کسب شرایط لازم، درخواست شهروندی استرالیا بدهند.متقاضیان این ویزا، بدون استفاده از اسپانسر فامیلی یا ایالتی، مایلند به استرالیا مهاجرت کنند.درخواست این ویزا بر مبنای امتیاز فرد متقاضی، بررسی می شود. متقاضیانی که بر مبنایسیستم امتیاز بندی مهاجرت کاری به استرالیا، بتوانند حداقل ۶۰ امتیاز کسب نمایند، واجد اخذ این ویزا خواهند بود. دارندگان ویزای ۱۸۹ استرالیا، می توانند در هر نقطه از استرالیا که مایل باشند، زندگی، کار و تحصیل نمایند    …….برای مطالعه کامل ویزای۱۸۹ به لینک روبه رو مراجعه نمایید …….

ویزای ۱۸۹ استرالیا
ویزای ۱۸۹ استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای ۴۷۶ :

    بطور کلی فارغ التحصیلان رشته های فنی و مهندسی در دانشگاه‌های منتخب دنیا می توانند تحت زیر مجموعه 476 به استرالیا مهاجرت (موقت) کنند و مشغول به ادامه تحصیل، کار و یا زندگی شوند. طول مدت این ویزا 18 ماه است و این مدت زمان در صورت اقدام جهت اخذ ویزای دائم جزئی اقامت و حضور در استرالیا محاسبه می شود.با این ویزا امکان حضور همسر شما نیز در استرالیا وجود خواهد داشت و شما می توانید در هر جایی در استرالیا زندگی کنید. همچنین امکان تبدیل ویزای ۴۷۶ به یکی از ویزاهای اقامت دائم استرالیا وجود دارد.

 

 • مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل :

  برای تحصیل در استرالیا سیستمی وجود دارد که بر اساس آن افراد با تابعیت های مختلف در گروه های مختلف قرار می گیرند که بر همان اساس نیز پرونده ها بررسی می شود. برای مثال افراد با تابعیت ایرانی در گروه ارزیابی 3 قرار می گیرند که بررسی این گروه سخت تر و با حساسیت بیشر انجام می گیرد. با این ویزا شما می توانید در هر 2 هفته تا سقف 40 ساعت کار کنید و اگر همسرتان نیز همراه شما می باشد تا 3 ماه اجازه تحصیل دارد.

شرایط گرفتن مجوز اقامت از طریق تحصیل به شرح زیر می باشد :
• گرفتن پذیرش از یکی از مراکز آموزشی ثبت شده در استرالیا و در یک دوره تحصیلی تمام وقت
• ثابت کردن این مسئله که در دوران تحصیل خود توانایی مالی برای دادن هزینه های زندگی، دانشگاه و پرواز از استرالیا به کشور خود را دارید. برای اینکار نیازمند نشان دادن پرینت بانکی می‌باشید. حداقل موجودی صورتحساب 3 ماه گذشته برای محاسبه توانایی مالی استفاده می‌شود.

 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری :

  یکی از راه های کسب سرمایه گذاری توسط کشور کانادا صدور ویزای کارآفرینی می باشد اما نکته مهم این است که این ویزا ویزای ۴ ساله می باشد و در صورت انجام تمامی تعهدات به ویزای دایم تبدیل می شود  ین ویزا مناسب افرادیست که تمایل به ایجاد تجارت و سرمایه گذاری در استرالیا را دارند. در روش مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری  به شما اجاز می دهد تا همسر و فرزندان خود را نیز در پرونده وارد کنید. گرچه این ویزا 4 ساله است اما در صورت عدم توانایی در اجرای تعهدات و نیاز برای داشتن وقت بیشتر برای 2 سال دیگر نیز قابل تمدید است.

مراحل اخذ ویزای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری عبارتند از :

 1. جمع آوری مدارک مدیریتی و کاری
 2. اقدام برای یکی از استانهای استرالیا
 3. دریافت تاییدیه استانی و جمع آوری بقیه مدارک و فرمها و اقدام برای اداره مهاجرت استرالیا
 4. دریافت فایل نامبر
 5. دریافت مدیکال و انجام آن
 6. دریافت ویزا
ویزای سرمایه گذاری استرالیا
ویزای سرمایه گذاری استرالیا

بهتر است قبل از تصمیم گیری راجع به مهاجرت به استرالیا کمی از زندگی در کشور بدانید

زندگی در استرالیا

استرالیا یکی از کشورهای برتر در زمینه کیفیت زندگی است مانند آلمان ( مهاجرت به آلمان ) ، ایسلند ( مهاجرت به ایسلند ) به همین دلیل هزینه زندگی بالاست البته لازم به ذکر است به دلیل بالا بودن حقوق و درآمد ها برای افرادی که در این کشور زندگی می کنند هزینه بالای زندگی محسوس نیست نرخ بیکاری در این کشور حدود 5.1% می باشد. محیطهای تمیز و سرسبز ، دانشگاههای تراز اول دنیا با شرایط آسان برای ورود ٬دسترسی به انواع مواد غذایی با کیفیت بالا ، دسترسی به خدمات درمانی رایگان و بسیاری نکات مثبت دیگر این کشور را به یک محیط جذاب برای زندگی و هدف اول مهاجرین تبدیل کرده است. طی آمار سازمان ملل که هر ساله منتشر می شود ، شهرهای ملبورن ، پرت ، آدلاید و سیدنی جزو 10 شهر برتر دنیا برای زندگی معرفی شده اند.

در مطلبی راجع به زندگی در استرالیا راجع به موضوعات مختلف بحث شده است از جمله :

 • فرهنگ و سبک زندگی در استرالیا
 • هزینه تحصیل در استرالیا
 • هزینه کرایه خانه
 • هزینه خوراک و پوشاک
 • امکانات تفریحی و رفاهی
 • سیاست
 • امکانات تحصیلی
 • و….

آموزش جامع و راهنمای مهاجرت به استرالیا با استرالیایی شو.

دانلود استرالیایی شو

مطالب مرتبط

تحصیل در استرالیا

اقامت استرالیا

 

دیدگاهتان را بنویسید

+ 47 = 50