مهاجرت به استرالیا از طریق کار

مهاجرت به استرالیا از طریق کار چگونه است ؟

اگر تمایل دارید از طریق تخصص و شغل به استرالیا مهاجرت کنید این مطلب را تا انتها بخوانید در این قسمت توضیحاتی راجع به مهاجرت به استرالیا از طریق کار داده شده است.

مهاجرت به استرالیا از طریق کار برای افراد متخصص

استرالیا مقصد اصلی مهاجرت و گردشگری است. مردم از نقاط مختلف جهان، ویزای استرالیایی مختلفی را برای کار، تعطیلات، سفرهای تجاری یا اقامت دایم درخواست میکنند.

تعداد افرادی که سالانه برای زندگی و کار در استرالیا به طور دائم درخواست میدهند، بسیار زیاد است. استرالیا شرایط ایده آلی برای کارگران مهاجر خارجی از نظر فرصت های شغلی متعدد، دستمزد بالا و شهرهای قابل دسترس در جهان فراهم می آورد.

مهاجرت به استرالیا از طریق کار

مهاجرت افراد متخصص به استرالیا – مهاجرت به استرالیا از طریق کار

مهاجرت افراد متخصص به استرالیا یکی از مقوله های اصلی مهاجرت به استرالیا است. DIBP (وزارت مهاجرت و حفاظت مرزی) مسیرهای متعددی برای دعوت و پذیرش کارگران ماهر خارجی در رده های مختلف طراحی کرده است.

ویزای مستقل بر طبق امتیاز در تست:

این نوع ویزا نیازی به اسپانسر یا انتخاب شدن توسط کارفرمای استرالیایی یا ایالت استرالیا ندارد. کارگر متخصص خارجی می تواند شغل مورد نظر خود را بررسی کند، مدارک اساسی را جمع آوری کند و از طریق سیستم آنلاین SkillSelect برای ویزا درخواست کند.

یک نمونه کلیدی و تنها نمونه از این ویزا، ویزای مهارتی مستقل ( 189 ) است که یک ویزای اقامت دائم است و با داشتن آن میتوانید به طور دائم در استرالیا زندگی و کار کنید.

*** یک پیشنهاد ویژه ***

کتاب استرالیایی شو مرجع کاملی برای مهاجرت و کار و تحصیل در استرالیا

اگر قصد دارید در استرالیا کار کنید و ادامه زندگی را در استرالیا تجربه کنید حتما کتاب استرالیایی شو را مطالعه کنید.

برای دانلود کتاب استرالیایی شو بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود استرالیایی شو

ویزای برگزیده شده ی ایالت:

برای گرفتن این ویزا باید توسط یک آژانس دولتی یا یک منطقه ای در استرالیا انتخاب شوید، مانند ویزای مهارت شغلی برگزیده شده (190) (دائم).

روند درخواست این ویزا همانند ویزای بالا است، به جز این که در این ویزا فرد باید توسط دولت استرالیا انتخاب شود.

ویزای 190 یک ویزای اقامت دائم است که با داشتن آن میتوانید به صورت دائمی در استرالیا زندگی و کار کنید.

نوع دیگر این ویزا ، ویزای زیرمجموعه 489 (ویزای مهارت شغلی منطقه ایی) است که یک ویزای موقت است وتنها 4 سال است که توسط DIBP صادر شده است.

برای گرفتن این ویزا فرد باید توسط یک منطقه یا کشور استرالیا یا یکی از اعضای خانواده که در استرالیا زندگی میکند انتخاب شود.

ویزای اسپانسر کارفرما – مهاجرت به استرالیا از طریق کار

این ویزا توسط یک کارفرمای معتبر انتخاب و حمایت میشود. مثال کلیدی این ویزا ، ویزای انتخاب نیروی کار از سوی کارفرما است (186) است که یک ویزای دائمی است و متقاضیان را قادر می سازد تا برای اقامت دایم استرالیا درخواست دهند .این ویزا دارای سه زیر شاخه است:

  • تبدیل ویزای موقت
  • ورود مستقیم
  • توافقی

اقامت استرالیا از طریق کار

درخواست برای مهاجرت افراد متخصص به استرالیا:

شما می توانید هر یک از ویزاهای بالا را برای مهاجرت افراد متخصص به استرالیا درخواست کنید. اگر برای اولین بار است که ویزای خارج از کشور درخواست می کنید، لازم است از مشاور ویزای استرالیایی و معتبر کمک بگیرید.

یک مشاور با تجربه و متخصص در آژانس مهاجرتی OZ کمک مناسبی برای انتخاب راه درست مهاجرت و ثبت درخواست ویزا در اداره ی مهاجرت را فراهم می کند.

مطالب مرتبط

مهاجرت به کانادا از طریق کار

ویزای کار استرالیا

مهاجرت به کانادا

تحصیل در استرالیا

دیدگاهتان را بنویسید

9 + 1 =