مشکلات زندگی در استرالیا

مشکلات زندگی در استرالیا – 10 دلیل برای نرفتن به استرالیا

در این بخش میخواهیم در مورد مشکلات زندگی در استرالیا صحبت کنیم. ما در ادامه ۱۰ تا از مشکلات زندگی در استرالیا را برای شما آورده ایم تا بتوانید با معایب و مشکلات زندگی در استرالیا بیشتر آشنا شوید.

معایب زندگی در استرالیا

مشکلات زندگی در استرالیا

همانطور که میدانید ، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) استرالیا را بهترین کشور در جهان برای زندگی در نظر گرفته است. اما نظر همه اینگونه نیست .

10 دلیل برای نرفتن (مهاجرت نکردن ) به استرالیا

1- تشعشعات فرابنفش

ظاهرا کسانی که در استرالیا زندگی میکنند برای محافظت از خود در برابر این خطرات، نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرند.

باید لباس های آستین های بلند و شلوار بپوشند، کلاه های بزرگ به سر بگذارند، هر چند ساعت یکبار کرم ضد آفتاب بزنند و از عینک های آفتابی تیره استفاده کنند .

2- آفات

سوسک ، مار ، موش و عنکبوت ها نیز یکی از عوامل ذکر شده هستند که حتی کنترل آفات نمی تواند مانع ساخت روزانه ی تارهای عنکبوت شود .

3 -مردم

نظرات عمومی در مورد مردم استرالیا خوب نیست. بهترین نقل قول در مورد این موضوع این است که ممکن است در آنجا با شیشه مورد حمله قرار بگیرید.

اما چیزی که توجه شما را جلب میکند این است که ممکن است با افراد تحصیل کرده ای برخورد کنید اما فکر کنید که مردم عادی هستند.

با این حال، بقیه آنها به افراد سالخورده و جوان تقسیم می شوند. سالخورده ها خوب هستند، زیرا نمی توانند دعوا کنند .

*** یک پیشنهاد ویژه ***

کتاب استرالیایی شو راهنمای مهاجرت به استرالیا و تحصیل در استرالیا برای اولین بار

در این کتاب اطلاعات بسیار مفیدی برای رفتن به استرالیا و گرفتن اقامت و همین طور تحصیل در استرالیا برای ایرانیان داده شده است.

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید پیشنهاد می کنیم این کتاب را هرگز از دست ندهید.

برای دانلود کتاب استرالیایی شو بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود استرالیایی شو

4- هزینه زندگی

برخی معتقد هستند که استرالیا کشور گرانی است و دلیل های متعددی برای این حرف دارند و میگویند یکی از این دلیل ها این است که دولت استرالیا برای نوزادان مقداری پول به خانواده ها پرداخت میکند.

5- موقعیت

با اینکه استرالیا تنها کشوری نیست که فاصله ی زیادی با کشور های دیگر دارد اما اگر بخواهیم در داخل استرالیا نیز در نظر بگیریم موقعیت های سختی وجود دارد زیرا به اندازه ی کافی پمپ بنزین در استرالیا وجود ندارد .

6-بهداشت و درمان

سیستم مراقبت های بهداشتی بسیار خنده دار است و هزینه های دندانپزشکی دیوانه کننده است. زمان انتظار بسیار طولانی است و باید تمام شب را در اورژانس منتظر بمانید .برخی مراکز کوچک خدمات در حد مراکز در کشورهای در حال توسعه است.

7- جاده ها

جاده ها بسیار بد هستند! همه ی جاده ها حتی در بزرگراه ها پرپیچ و خم هستند. اگر میخواهید در مورد جاده های وحشتناک بدانید باید به وب سایت ها مراجعه کنید. برخی میگویند جاده های خوبی در بسیاری از نقاط دیده اند به جز در سریلانکا.

مشکلات زندگی در استرالیا

8- آموزش

دانشگاه ها عمومی هستند و به نظر می رسد برای همه ی افراد رایگان است. اما خبر بد این است که امن و بی خطر نیست و به گفته شخصی، ممکن است در شب مورد تجاوز قرار گیرند. همچنین نقل قولی وجود دارد ک میگوید: مجازات یا قانونی در این مورد وجود ندارد.

9- مسکن

خانه ها بسیار بد هستند! خانه ها قدیمی هستند و به شدت حفظ و نگهداری می شوند.

در واقع دولت ساخت و سازهای جدید را ممنوع کرده است تا قیمت ها را بالا نگه دارد، اما کیفیت خانه ها بسیار بد شده است !”

10- از نظر منطقه ای

اکثر مناطق استرالیا خشک است و بسیار آتش سوزی چه در جنگل و چه در خانه ها اتفاق می افتد. و همین طور تابش غیر طبیعی خورشید خطرات را بیشتر میکند و همچنین طوفان شن از طرف بیابان وجود دارد.

هرچند زندگی در استرالیا مزایای زیادی هم دارد اما در این بخش ما صرفا به معایب و مشکلات زندگی در استرالیا پرداخته ایم.

مطالب مرتبط

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به کانادا

کار در استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا

پیدا کردن کار در استرالیا

 

دیدگاهتان را بنویسید

17 + = 19