مشاغل مورد نیاز کانادا

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 برای ایرانیان

در این مطلب مشاغل مورد نیاز کانادا را همراه با درآمد آن بررسی می کنیم. با سایت مهاجرت به دات کام همراه باشید تا لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 را ببینید.

کانادا کشوری است که فرصت های متنوع و بسیار خوبی برای به دست آوردن شغل های خوب و پردرآمد دارد . در این کشور براساس مدرک تحصیلی یا سابقه کاری که دارید به راحتی می توانید شغل پیدا کنید و درآمد داشته باشید .

مشاغل مورد نیاز کانادا

مشاغل مورد نیاز کانادا

اما قبل از اینکه بخواهید به کانادا مهاجرت کنید باید لیست مشاغلی که کانادا به آن نیاز دارد را بررسی کنید و حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که سابقه یا تجربه کاری شما در 12 ماه گذشته مرتبط با شغلی باشد که می خواهید برای آن تقاضا کنید . در این جا لیستی از مشاغل مورد نیاز کانادا قرار گرفته که می توانید آن را مطالعه کنید که این لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2019 عبارت است از :

1- نمایندگی بخش فروش :

این شغل بسیار در کانادا مورد نیاز می باشد و می تواند یک شغل کارآمد همراه با یک درآمد خوب باشد . تفریبا می توان گفت بیش از 8500 پست شغلی در این مورد وجود دارد و این شغل می تواند خیلی از افراد را در زمینه های مختلف به کار گیرد . پایه حقوقی این شغل نزدیک به 64000 دلار می باشد .

بازه حقوقی 52 تا 64 هزار دلار می باشد که حدود 8632 آگهی کار مربوط به این شغل در بازار کار کانادا ( job bank ) وجود دارد که از شغل های این حوزه می توان به سوپروایزر بخش خورده فروشی ، متخصصان فنی فروش یا خرید و فروش کلی ، خریداران عمده و خرده مسئولان بیمه ، دلال ها ، نماینده های مالی فروش و مسئولان مشاور املاک و نماینده های فروش اشاره کرد .

2- شغل های مربوط به حسابداری :

هر چقدر کسب و کار در کانادا بیشتر رونق داشته باشد ، شغل های مربوط به حسابداری نیز بیشتر می باشد و به همین دلیل است که این شغل را دومین شغل پردرآمد بعد از استخدام افراد بسیار متخصص و با استعداد در کانادا می باشد .

بخش مهم این کار کمک به افراد در مدیریت امور مالی آنها می باشد. حسابدار حرفه ای چارتری ( CCPA) سابقه و تاریخچه ی شغلی بسیار طولانی در کانادا دارد و امید است که همواره این روند ادامه پیدا کند .

بازه حقوقی این شغل 63 هزار دلار تا 75 هزار دلار می باشد . 720 آگهی برای این شغل در بازار کار کانادا وجود دارد که از شغل های این حوزه میتوان شغل مدیریت مالی و حسابرسی مالی و حسابداران را نام برد.

3- مدیریت پروژه های مهندسی :

زمانی که یک پروژه ساخت به درستی به سرانجام می رسد و پیشرفت می کند ، حتما پای یک مدیر پروژه مهندسی در میان است . در کانادا این شغل بسیار محبوب است و تقاضای زیادی برای آن وجود دارد . می توان این درخواست ها را به دلیل بازار رو به رشد مسکن ، برنامه ریزی های خاص دولت در این مورد و اجرای طرح های زیرساختی دانست .

بازه حقوقی این شغل را می توان 74 هزار دلار تا 92 هزار دلار پیش بینی کرد و تقریبا 47 آگهی نیازمندی برای این شغل در بازار کار کانادا وجود دارد که پست مدیریت مهندسی یکی از این موقعیت ها و شغل ها می باشد .

4- تحلیل گر کسب و کار :

تحلیل گر کسب و کار همواره به دنبال رویکردی است که بتواند کسب و کار را  رونق دهد و راه های موثری برای پیشرفت کسب و کار ارائه دهد . معمولا شرکت های بزرگ تحلیل گر کسب و کار را برای قسمت های مختلف و کار های متفاوت استخدام می کنند .

بازه حقوقی این شغل 73 هزار دلار تا 87 هزار دلار می باشد و تقریبا 1080 آگهی نیازمندی برای این شغل در کانادا وجود دارد . از پست های متنوع این شغل می توان پست هایی در بخش مشاوره مدیریت کسب و کار ، تحلیل گر های سیستم های اطلاعاتی و مشاورین ، اقتصاددان ها ، پژوهشگران سیاست گذاری های اقتصادی و تحلیل گران و افسران رشد کسب و کار و پژوهشگران بازاریابی و مشاوران را نام برد .

مشاغل مورد نیاز کانادا

5- مدیر پروژه IT :

بدیهی است که یک مدیر پروژه IT باید اطلاعات بسیاری در زمینه فناوری داشته باشد. همچنین این شخص باید توانایی مدیریت بر زمان ، کارکنان و بودجه پروژه ها را نیز داشته باشد . یکی از وظایف مدیران این حرفه ، تکمیل پروژه های حوزه فناوری است که این کار به رشد و پیشرفت کسب و کار کمک  می کند .

بازه حقوقی این شغل بین 92 هزار دلار تا 114 هزار دلار گزارش می شود و 1989 آگهی درمورد این شغل وجود دارد  که شغل مدیر سیستم های رایانه ای و اطلاعات یکی از پست های این شغل می باشد .

6- مدیر حساب :

مدیرانی که در این حوزه فعالیت دارند باید مشتریان موجود و فعلی یک کسب و کار را راضی نگه داشته و مشتریان جدید را نیز برای همان کسب وکار پیدا کنند ؛ بنابراین آن ها یک نقش کلیدی و حیاتی در این حرفه ایفا می کنند . درواقع این افراد محور اصلی شرکت در روابط بین دو کسب وکار مختلف با یکدیگر هستند .

بازه حقوقی این شغل 75 هزار دلار تا 92 هزار دلار می باشد و تقریبا 186 آگهی نیازمندی برای این شغل وجود دارد که می توان شغل هایی چون مدیران سرویس های بیزنسی و فروش شرکت را ن جز شغل های این حوزه حساب کرد  .

7 :مهندسی نرم افزار :

تمامی اپلیکیشن های هوشمند موجود در گوشی شما و یا برنامه هایی که در رایانه های شما وجود دارند ، توسط یک یا چندین طراح و توسعه دهنده نرم افزار ساخته شده اند . دامنه وسیعی از شرکت ها و  حوزه های مختلفی از قسمت های تجاری به نرم افزار ها و اپلیکیشن ها وابسته هستند ؛ بنابراین نه تنها شرکت های فناوری بلکه کارکنان مختصص و متقاضی این شغل باید برنامه های جدید و  اپلیکیشن های به روز طراحی کنند و حوزه های شغلی خود را از این حوزه های مختلف انتخاب کنند .

بازه حقوقی در این شغل 83 هزار دلار تا 93 هزار دلار بوده است و 267 آگهی نیازمندی در این شغل وجود دارد . طراحان و مهندسان نرم افزاری ( توسعه دهندگان ) جزء این دسته محسوب می شوند .

8- متخصصان مسئول در استخدام کارمندان :

در جایی که اقتصاد رونق دارد و و بازار کار سلامت کامل دارد ، کارکنان و مسئولان خوب و حرفه ای در سازمان ها برای بخش استخدام ضروری هستند تا اطمینان حاصل شود که افراد متخصص و مناسب برای هر نوع شغلی انتخاب خواهند شد . در تمامی مناطق کانادا ، کسب و کار پر رونق و رو به رشد است پس کارمندان زیادی مورد نیاز هستند و کار این افراد ( مسئولان پیدا کردن شغل ) پیدا کردن فرد مناسب برای موقعیت های شغلی خالی است .

بازه حقوقی 59 هزار دلار الی 73 هزار دلار می باشد و 89 آگهی نیازمندی در بازار کار کانادا وجود دارد که که افسران حوزه استخدام نیرو های جدید در این شغل فعالیت دارند .

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا و پرطرفدار

شغل هایی نیز وجود دارند که در بازار کار کانادا بسیار پر طرفدار می باشند .

  1. پرستاری
  2. راننده کامیون
  3. مشاغل موجود در کالج و مدرسه های حرفه ای
  4. مشاور مدیریت بازرگانی
  5. جوشکار
  6. طراح و مهندس نرم افزار
  7. مشاغل الکترونیکی
  8. تکنسین دامپزشکی یا دستیار
  9. داروسازی یا متخصص دارو.

شما میتوانید با کلیک بر روی مشاغل پردرآمد در کانادا لیستی از شغل های پردرآمد در کانادا را در سایت کوچر بخوانید.

برای دانلود کتاب کانادایی شو ، راهنمای جامع زندگی و مهاجرت به کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود کانادایی شو

 

دیدگاهتان را بنویسید

1 + 6 =