سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا – کمترین مبلغ و فرصتهای سرمایه گذاری

در این بحش از سایت مهاجرت به دات کام اطلاعات کاملی در مورد سرمایه گذاری در کانادا داده شده است. با ما همراه باشید.

کانادا کشوری است که شرایط اقتصادی مناسب ، سطح علمی بالا و سطح رفاه بالایی دارد و به طور کلی میتوان گفت دارای یک جایگاه مناسب در بین کشور هاست .

به همین دلیل است که بسیاری از افراد دوست دارند به این کشور مهاجرت کنند . یکی از راه های مهاجرت به این کشور سرمایه گذاری در کانادا میباشد . سرمایه گذاری در کانادا به روش های مختلفی میتواند صورت پذیرد .

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری :

برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قوانین خاصی وجود دارد . دولت کانادا برای این کار مدارکی را طبق قانون طلب میکند و فردی که میخواهد مهاجرت کند باید مدارک خود را برای اداره ی مهاجرت کانادا ارسال کند . و بعد از اینکه بررسی های لازم صورت گرفت اداره ی مهاجرت از فرد میخواهد مبلغ 220000 دلار کانادا به حساب موسسه ی اعلام شده واریز نماید و بعد از واریز پول اقدامات لازم دیگر برای دریافت ویزا صورت میگیرد .

سرمایه گذاری در کانادا چندین نکته ی مهم دارد که باید به آن ها توجه کرد . اول اینکه حتما لازم نیست شخص سرمایه گذار یک کسب و کار مستقل در کانادا راه اندازی کند و نکته ی دیگر این که فرد ملزم به داشتن مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسه نیست . کانادا کشوری است که زبان اصلی و اول آن زبان انگلیسی میباشد و زبان فرانسه به عنوان زبان دوم این کشور در نظر گرفته میشود .

سرمایه گذاری در کانادا

روش های سرمایه گذاری در کانادا :

روش اول سرمایه گذاری در کانادا :

یکی از روش های سرمایه گذاری در کانادا این است که شما مبلغی حدود 210000 دلار کانادا را به دولت کانادا میدهید و این مبلغ به یکی از موسسات موجود در کانادا سپرده خواهد شد و بعد از آن این موسسه یا دولت کانادا موظف است که کارهای لازم جهت سرمایه گذاری با پول شما و همچنین اخذ اقامت دائم برای شما و خانواده اتان را انجام دهد .

این نوع سرمایه گذاری مزیت هایی نیز در پی خواهد داشت . مزیت هایی از جمله استفاده از بیمه خدمات درمانی رایگان و یا تحصیل رایگان فرزندان شما . مزیت دیگری که سرمایه گذاری 210000 دلاری دارد این است که میتوان بعد از به دست آوردن اقامت دائم کانادا ، پاسپورت کانادایی و تابعیت کانادا را نیز دریافت کرد . اما این امر نیز شرایط  خاص خود را دارد . افراد باید بعد از اخذ اقامت دائم کانادا و بعد از ورود به کانادا به مدت 30 ماه در کانادا حضور داشته باشند . تقریبا دو سال طول میکشد تا فرد بتواند با برنامه ی سرمایه گذاری 210000 دلاری به کانادا وارد شود و اقامت دائم کانادا را دریافت کند .

روش دوم سرمایه گذاری در کانادا :

مدیران و صاحبان کسب و کار که توانایی و تجربه ی لازم برای راه اندازی یک کسب و کار در یک کشور خارجی دارند ، میتوانند از طریق سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در ایالت بریتیش کلمبیا و ایجاد یک کسب و کار جدید مجوز اقامت را دریافت کنند .

البته برای این کار در ابتدا برای کارآفرینان یک مجوز کار دوساله در نظر گرفته میشود و سرمایه گذار باید در این مدت زمان کسب و کار خود را به طور قطع راه اندای کند و اگر بتواند تمامی شرایط را مهیا کند میتواند برای خود و خانواده ی خود اقامت دائم کانادا را اخذ نماید .

ویزای سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا بر اساس سیستم امتیاز بندی میباشد . یعنی در این سیستم شما باید امتیاز کسب کنید و امتیاز خود را به بالاترین حد ممکن برسانید . مثلا داشتن مهارت زبان انگلیسی ، داشتن طرح های تجاری  و دانستن اطلاعات در مورد محل سرمایه گذاری پروژه جز امتیاز های شما محسوب میشوند . کار آفرینان واجد شرایط که دارای امتیاز های بالا هستند برای این برنامه انتخاب میشوند .

روش سوم سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در ایالت کبک نیز نیازمند مبلغی حدود 220 هزار لار کانادا میباشد که فرد متقاضی باید این مبلغ را از طریق یک بانک به کانادا منتقل کند .

در این برنامه و روش نیز نیازی به داشتن مهارت در زبان انگلیسی نیست و به راحتی افراد میتوانند در کبک زندگی کنند . و باز هم از این طریق میتوان برای اخذ اقامت دائم کانادا برای خود و خانواده درخواست کرد .

سرمایه گذاری و داشتن یک وکیل معتبر :

بهتر است برای بهتر انجام شدن روند سرمایه گذاری خود کار ها را به یک وکیل مهاجرتی باتجربه و معتبر که در این زمینه تخصص دارد واگذار کنید .

چون معمولا وکلا با موسسات مالی اعتباری کانادا در ارتباط هستند و میتوانند کمک کنند تا این موسسات کانادایی کار شما را قانونی و سریع تر انجام دهند . با داشتن یک وکیل معتبر دیگر لازم نیست قبل از اینکه خود شما به کانادا بروید پول و سرمایه ی خود را برای موسسات کانادایی بفرستید .

این وکلا به شما کمک میکنند تا این موسسات به جای شما سرمایه گذاری را انجام داده و هزینه ها را پرداخت نمایند و شما بعد از انکه از صدور ویزا و اقامت دائم خود از طریق سفارت و دولت کانادا مطمئن شدید میتوانید پول را برای موسسات کانادایی بفرستید .

این موسسات به خاطر اعتبار وکیل شما تمامی هزینه ها را تقبل خواهند کرد و تمامی مراحل کاری از ابتدا تا انتها را انجام خواهند داد و بعد از اینکه مجوز اقامت دائم کانادا برای شما صادر شد میتوانید مبلغ 210 هزار دلار به آن موسسه پرداخت کنید .

خود اشتغالی :

یکی دیگر از راه هایی که افراد میتوانند اقامت کانادا را دریافت کنند از طریق خود اشتغالی است .در این صورت افراد میتوانند با داشتن سابقه ی کاری مرتبط ، تصمیم به خود اشتغال ماندن در کانادا و داشتن توانایی برای کمک به فعالیت های تجاری در کانادا برای برنامه ی خود اشتغالی درخواست دهند و دفتر مهاجرتی کانادا را قانع کنند که میتوانند این کار را انجام دهند .

این افراد باید توانایی راه اندازی یک کسب و کار در کانادا را داشته باشند و همچنین باید ثابت کند که سرمایه ی لازم برای ایجاد آن کسب و کار را نیز دارد . مبلغ دقیقی برای این سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است زیرا ممکن است هر شغلی هزینه ی متفاوتی داشته باشد .

چه شغل هایی مربوط به این حوزه هستند ؟ افراد زیر میتوانند برای این برنامه درخواست دهند :

  • نقاش ها
  • طراحان خلاق و نویسندگان
  • متخصصان هنرهای تجسمی و مجسمه سازی
  • موسیقی دان ها
  • و افرادی که در ساختن صنایع دستی ماهر هستند

آموزش حرفه ای و جامع مهاجرت به کانادا با کانادایی شو حتما کانادایی شو را دانلود کنید و بخوانید و ببینید.

دانلود کانادایی شو

سرمایه گذاری در بلژیک می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در خارج از کشور باشد. میتوانید اطلاعات کامل درمورد سرمایه گذاری در بلژیک را در سایت کوچر بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

79 − 76 =