بهترین سایت های افزایش فالور خارجی

بهترین سایت های افزایش فالور

معرفی سایت های فروش فالور اینستاگرام

اولین و بهترین سایت در حال حاضر برای افزایش فالور رایگان ایرانی سایت arabicgram است از طریق لینک زیر وارد سایت عربیک گرام شوید سپس بر روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید وارد صفحه جدید می شوید و کشور را انتخاب کنید و روی دکمه save کلیک کنید و در انتها 1000 فالور رایگان ایرانی در اینستاگرام دریافت خواهید کرد

بر روی لینک زیر کلیک کنید

arabicgram 

سایر سایت ها

 

1 . Growthoid

یکی از مواردی که در مورد Growthoid بیشتر از همه دوست داریم این است که پیروان آنها واقعی هستند زیرا خدمات افزایش دستی را ارائه می دهند . به سختی می توانید شرکت های دیگری از این دست را در صنعت پیدا کنید زیرا نه تنها می توانند یک سرویس دستی ارائه دهند که به طور ارگانیک اینستاگرام شما را پیشرفت دهد ، بلکه فالور ها کاملا واقعی هستند .


2 . GrowthSilo

اینستاگرام یکی از جذاب ترین پلتفرم ها است و وقتی صحبت از جذب فالوور بیشتر می شود ، بسیاری از کاربران در دام خرید فالوورهای جعلی قرار می گیرند .
Growthsilo ابزاری برای پیشرفت اینستاگرام است که به شما کمک می کند تا با فالور های مرتبط خود را افزایش دهید . با استفاده از تاکتیک های سنتی ، آن را به متخصصان بسپارید .
آنها طیف گسترده ای از تکنیک های هدف گیری را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد ایده آل ترین فالور های خود را مشخص کنید ، و برای مشاغل محلی حتی می توانید براساس موقعیت مکانی یا جنسیت سرویس خود را انتخاب کنید ، اینها تنها برخی از ویژگیهای پیشرفته فوق العاده جذاب آنهاست .

شروع کار آسان است – شما می توانید حساب خود را در چند دقیقه با 3 مرحله ساده اجرا کنید و با ارائه گزینه های قیمت گذاری و 14 روز ضمانت بازگشت پول پشتیبانی دریافت کنید .

3 . StormLikes

اگر به دنبال سایتی برای خرید فالوور اینستاگرام هستید که برای مشتری های خود برنامه های سفارشی ارائه دهد ، پس باید StormLikes را بررسی کنید .

این شرکت دیگری است که مدتی است فعالیت می کند ، بنابراین کافی است بگوییم که آنها می دانند چه کاری انجام می دهند . آنها فقط با اینستاگرام کار می کنند ، بنابراین ویژگی های آنها تخصصی است و می توانند در تعاملات دیگر اینستاگرام ، از جمله کامنت ها و لایک ها ، به شما کمک کنند .

همچنین می توانید از آنها بخواهید که از یک مکان خاص را دنبال کنند ، همچنین می توانید از آنها بخواهید که یک دسته پیروان زن یا مرد – هر کدام را که ترجیح می دهید – برای شما ارسال کنند .

آنها با دنبال کنندگان با کیفیت بالا در اینستاگرام ، پشتیبانی مشتری ، قیمت گذاری منصفانه، تحویل فوری و بسیاری از گزینه های مختلف در خدمت شما هستند .

4 . SocialViral

اگر به دنبال فالور های با کیفیت بالا در اینستاگرام برای خرید هستید که میخواهید اعتبار شما را حفظ کند ، پس باید نگاهی به SocialViral بیندازید .

این شرکت می داند که شما باید بر روی جنبه های درست اینستاگرام خود تمرکز کنید . همچنین می توانید بودجه خود را به آنها بگویید و آنها در حول و حوش آن کار خواهند کرد . این بدان معنی است که آنها بسیار انعطاف پذیر هستند و درک می کنند که نیازهای هر مشتری متفاوت است .

باید گفت که قیمت های آنها فوق العاده مقرون به صرفه است ، بنابراین لازم نیست که درآمد بالایی داشته باشید تا بتوانید از پس هزینه های آنها برآیید . آنها با 100 فالوور اینستاگرام فقط با 3 دلار شروع می کنند .

آنها همچنین گزینه های مختلف پرداختی دارند ، بنابراین شما می توانید به صورت آنلاین در اینترنت پرداخت کنید بدون اینکه نگران هک شدن باشید .

 

5 . SidesMedia

اگر به دنبال مکانی برای خرید فالوور اینستاگرام هستید ، شرکت هایی مانند SidesMedia را در نظر داشته باشید . این شرکت از زیر و بم های اینستاگرام آگاهی دارد .
آنها می خواهند به شما کمک کنند که نام تجاری شما بیشتر در معرض دید قرار بگیرید و تعداد دنبال کنندگان را افزایش دهید . آنها قول می دهند که می توانند در مدت 72 ساعت فالوورهای با کیفیت بالا در اینستاگرام را به پروفایل شما برسانند ، که در این صنعت زمان خوبی است . SidesMedia در وب سایت خود میگوید که آنها فقط برای شما فالور های واقعی می فرستند .
آنها می گویند که فالوورها توسط افراد واقعی در شبکه خود ایجاد می شوند ، به این معنی که آنها برای تعامل با شما پول می گیرند . این تنها راهی است که آنها می توانند فالوئرهای اینستاگرام را کاملاً بدون ریسک ارائه دهند تا بتوانید بدون نگرانی در مورد تعلیق یا ممنوعیت ، حساب خود را رشد دهید .

آنها می خواهند به شما در رشد این اعداد کمک کنند و ما فکر می کنیم که آنها همه کارها را برای انجام این کار دارند – از جمله مجموعه گسترده ای از برنامه های مختلف پرداخت .

6 . Social Empire

این سایت برای خرید فالوور اینستاگرام خدمات مختلفی را برای رسانه های اجتماعی آنلاین شما ارائه می دهد ، که فقط شامل اینستاگرام نیست . این بدان معنی است که می توانید همه آن را تحت پوشش قرار دهید و برای این کار مجبور نیستید به سایت های دیگری بروید . خیلی معمول نیست که شرکتهایی از این دست را پیدا کنید که بتوانند همه کارها را انجام دهند .

آنها گزینه های مختلف برای تعامل اینستاگرام و فرا تر از فالور دارند ، از جمله لایک ها و بازدیدها و . . . .
آنها می توانند در شبکه های دیگر ، و نه فقط اینستاگرام ، به شما کمک کنند و قول می دهند که ویژگی های آنها از کیفیت بالایی برخوردار است . آنها حتی دارای داشبوردی هستند که استفاده از آنها بسیار آسان است و حضور رسانه ای آنها را هدف قرار داده اند .
تنها نکته منفی این افراد این است که آنها سیاست پرداخت در صورت عدم رضایت ندارند ، بنابراین باید در انتخاب خود مراقب باشید .

7 . InstaMama

شرکت بعدی برای خرید فالوورهای اینستاگرام از لیست ما InstaMama است . آنها ادعا می کنند که با خدمات قابل اعتماد خود می توانند برند شما را به سطح بالاتری برسانند و می گویند که از تعامل ساختگی آگاه هستند و سعی می کنند از آن دوری کنند .
آنها قول می دهند که فالوورهای اینستاگرامی که به مشتری های خود می فرستند از افراد سطح بالا، با کیفیت و واقعی هستند .
تنها نکته منفی این است که قیمت آنها کمی بیشتر از برخی گزینه های موجود است ، اما در نهایت فکر می کنیم ارزش آنها را دارند و باید آنها را بررسی کنید .

8 – Media Mister

این برند از همان ابتدا وجود داشته است ، بنابراین کافی است بگوییم که آنها یک یا دو نکته در مورد رشد حساب اینستاگرام شما از طریق دنبال کنندگان واقعی و فعال می دانند .
نکته ای که در مورد این شرکت برای ما برجسته است این است که آنها می توانند در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز به شما کمک کنند ، بنابراین لازم نیست فقط به اینستاگرام محدود شوید .

آنها یک تیم عالی از متخصصان دارند که صرف نظر از اهداف کلی شما می توانند به شما کمک کنند . آنها بابت خدمات شان هزینه زیادی نمی گیرند . اگر شما تازه کار خود را شروع کرده اید و بودجه کمی دارید برای شما عالی است . آنها قول می دهند که در آنجا به امنیت شما نیز اهمیت می دهند و حتی ضمانت بازگشت پول دارند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

+ 33 = 39